Të fundit:

Edukimi medial nevojë e domosdoshme në shkolla

Në kohën kur shoqëria jonë bëhet gjithnjë e më...

E dhimbshme: Humb jetën në QKUK gruaja që u rrëzua aksidentalisht para 1 jave në një lokal

Pas disa ditësh trajtim në Qendrën Klinike Universitare të...

Në QKMF të Drenasit u punësua edhe motra e zyrtarës se kabinetit të Ramiz Lladrovcit!

Si të i punësojmë familjarët? Këtë pyetje si duket...
- Advertisement -

Drenicasi nuk përfill urdhein e gjykatës, i fluget ish-bashkëshortës në autubus

- Advertisement -

Poicia në raportin 24 orësh njofton për një rast qe ka ndodhur dje në rrugën Komoran – Drenas ku një femër ka raportuar në polici se derisa ka qenë në autobusë është përcjellë nga ish bashkëshorti i saj i cili nuk e kishte përfillur urdhrin mbrojtë, shkruan portali rajoni.org.

Sipas policisë, i dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje .

Komunikata e plotë:

- Advertisement -

Komoran-Skenderaj (NN) 31.12.2022-14:04. Viktima femër kosovare ka raportuar se derisa ka qenë në autobusë është përcjellë nga ish bashkëshorti i saj i dyshuari mashkull kosovar i cili nuk e kishte përfillur urdhrin mbrojtës. I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje .

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -