Të fundit:

Drenicasi s’pranon të ndahet nga e fejuara, e kërcënon atë dhe familjen e saj

Telashet mes çifteve të cilët kanë zgjedhur që jetën...

Fadil Nura pa pikën e mëshirës i nxjerr pensionistet në ‘sokak’ [FOTO]

Pensionistet e komunes së Skenderajt, sot nuk kanë mundur...
- Advertisement -

“Drita të çuditshme”, banorët e fshatit në Skenderaj të shqetësuar nga ajo që panë [VIDEO]

- Advertisement -

Drita të qudishme janë shikuar sot në orët e mbrëmjes në fshatin Kuqicë të Komunës se Skenderajt, shkruan portali rajoni.org.

Sipas një video të dërguar në redaksin e portalit rajoni.org nga banorët e këtij fshati, këto drita kanë lëvizur nga perendimi drejt lindjës dhe se ato janë pershkruar me një qetsi apsolute.

Të njejtat drita duken të ngjajshme me dritat e lëshuar kohe me parë të satelitit nga kompania e njohur amerikane “Space X”. Për me shumë video:

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -