Të fundit:

Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për arrestimin e personit në foto, ja për çka dyshohet

Drejtoria rajonale e Policisë në Gjilan ka kërkuar ndihmë...

Hajnat vjedhin veturën në hotel “Kosova”, ofrohet shpërblim për gjetjen e të dyshuarve (VIDEO)

Përpos shtëpive private, banesave, bizneseve e institucioneve të ndryshme...
- Advertisement -

Dy banoret e Big Brotherit harrojnë se kanë kamera edhe në dush, bëjnë veprime provokuese

- Advertisement -

Dy banoret e BBVA harrojnë se kanë kamera edhe në dush, bëjnë veprime provokuese.

Pas lojës që banorët kanë bërë ditën e sotme me bojëra, duket se njollat e lëna pas ishin më të mëdhaja seç pritej.

- Advertisement -

Vajzat kanë nxitur të bëjnë dush, teksa Jori dhe Kejsi janë larë sëbashku.

Ndërkohë që mundoheshin të hiqnin bojën, vajzat kanë dhuruar ‘spektakël’ teksa laheshin së bashku në një dush.

Duket se bukuroshet po e shijonin eksperiencën në BBVA

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -