E mërkurë, 24 Korrik, 2024

E ‘bratiksin’ nënën me të meta fizike, dy vajzat e mitura në Skenderaj largohën nga shtëpia

Një nënë [me të mëta fizike] në stacionin policorë të Skenderajt ka raportuar në pasditën e se dielës në Polici se dy vajzat e saja të mitura kanë dalë nga shtëpia dhe nuk janë kthyer, raporton portali rajoni.org.

Sipas të njëjtes ato përmes telefonit janë duke i shkaktuar presion, dhunë psikike viktimës, duke i thënë se gjenden nëpër lokacione të ndryshme.

Në raportin e policsë mësohet se njëra nga të dyshuarat është sjellë në stacion policor të Skenderaj dhe është intervistuar.

Me vendim të prokurorit, rasti është duke u hetuar dhe është iniciuar si “Dhunë në familje’./Rajoni.org/

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer