Të fundit:

Plas sherri mes çiftit në Obiliq, 64-vjeçari e akuzon gruan se “po shkon me kojshi”

Evidentimi ditor i rasteve të reja të dhunës në...

Pamje ekskluzive nga rrahja në mes të kryeshefit të ujësjellësit dhe komshiut të tij, e pësoi edhe gruaja e Krasniqit (VIDEO)

Kryeshefi i Kompanisë Rajonale të Ujësjellësit “Gjakova”, Hasan Krasniqi,...
- Advertisement -

E dhimbshme: Ky është personi që humbi jetën, ndahet në moshë të re

- Advertisement -

Një lajm i hidhur e tronditës kanë marrë familja Mustafa. Djali i tyre, Ramadani ka ndërruar jetë.

Lajmi është bërë i ditur nga disa faqe lokale të Rahovecit.

Në njoftim është bërë e ditur edhe koha e varrimit.

- Advertisement -

Më poshtë njoftimi i plotë:

Njoftim nga fshati Celinë

Me pikëllim të thellë njoftohet se ka ndërruar jetë Ramadan Selim Mustafa. Ju njoftojmë se vorrimi bëhet nesër me datë:05.01.2023 në ora:13:00 në Celinë.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -