Të fundit:

Edukimi medial nevojë e domosdoshme në shkolla

Në kohën kur shoqëria jonë bëhet gjithnjë e më...

E dhimbshme: Humb jetën në QKUK gruaja që u rrëzua aksidentalisht para 1 jave në një lokal

Pas disa ditësh trajtim në Qendrën Klinike Universitare të...

Në QKMF të Drenasit u punësua edhe motra e zyrtarës se kabinetit të Ramiz Lladrovcit!

Si të i punësojmë familjarët? Këtë pyetje si duket...
- Advertisement -

E dhimbshme: Vdes në moshë të re gruaja nga Skënderaj

- Advertisement -

Një lajm i hidhur ka përfshirë sot familjen Demiri në Lubovec të Skënderajt, të cilëve ju ka vdekur familjarja e tyrë në moshe të re, shkruan portali rajoni.org.

Lajmin e kanë bërë të ditur anëtarët e familjes Demiri, më saktësisht vëllezërit e saj nëpërmjetë rrjetit social “facebook”.

Ngushëllime familjes!

- Advertisement -

Njoftimi mortor nga vëllai i saj K. Demiri:

“Lajm mortor
Te Allahut jena dhe te aj do te kthehemi
Sot me daten 02.01.2023
ndrroj jet motra jon”

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -