E enjte, 25 Korrik, 2024

E dhimbshme: Vdes tragjikisht në moshë të re mergimtari nga Skenderaji me banim në Gjermani

Pas një aksidenti ka vdekur sot në moshe të re mërgimtari nga Skenderaj, Flamur Tahiri, shkruan portali rajoni.org.

Lajmi për vdekjen e tij është bërë i ditur nga familjarët e tij në redaksin e portalit rajoni.org.

Për caktim të varrimit, ata kanë thënë që do të njoftojnë me kohë.

I riu kosovar ishte me qëndrim në Gjermani dhe me origjinë është nga komuna e Skenderajt.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer