Të fundit:

Plas sherri mes çiftit në Obiliq, 64-vjeçari e akuzon gruan se “po shkon me kojshi”

Evidentimi ditor i rasteve të reja të dhunës në...

Pamje ekskluzive nga rrahja në mes të kryeshefit të ujësjellësit dhe komshiut të tij, e pësoi edhe gruaja e Krasniqit (VIDEO)

Kryeshefi i Kompanisë Rajonale të Ujësjellësit “Gjakova”, Hasan Krasniqi,...
- Advertisement -

E rëndë: I riu në Skenderaj qëllon me armë bashkëmoshatarin e tij/ Detajet

- Advertisement -

Në Skenderaj është arrestuar një person i mitur, pasi që i njëjti ka qëlluar me armë zjarri një të mitur tjetër, shkruan portali rajoni.org.

Ngjarja ka ndodhur dje në mësnatë në fshatin Qirez të Komunës se Skenderajt.

Në lidhje me rastin është gjetur dhe konfiskuar një pistoletë dhe një gëzhojë.

- Advertisement -

Viktima është dërguar në QKUK për tretman mjekësor ndërsa i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -