Të fundit:

Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për arrestimin e personit në foto, ja për çka dyshohet

Drejtoria rajonale e Policisë në Gjilan ka kërkuar ndihmë...

Hajnat vjedhin veturën në hotel “Kosova”, ofrohet shpërblim për gjetjen e të dyshuarve (VIDEO)

Përpos shtëpive private, banesave, bizneseve e institucioneve të ndryshme...
- Advertisement -

E rëndë: Një person publikon në Tik-tok videot duke bërë aktin seksual me një të mitur në motel, njoftohet policia

- Advertisement -

Një rast i trishtë dyshohet të ketë ndodhur në muajin shtator të vitit të shkuar në Ferizaj, mirëpo viktima e cila është vajzë e mitur, ka denoncuar rastin në Polici tek mbrëmë.

Sinjali mëson se ngjarja e rëndë ka ndodhur në një motel në Ferizaj, ku i dyshuari e kishte dërguar viktimën dhe të njëjtën më pas e kishte keqpërdorur seksualisht pa dëshirën e saj.

Bazuar në dëshminë e të miturës, i dyshuari e kishte dërguar atje me dhunë dhe e kërcënonte se do ta vrasë në rast se nuk shkon të bëjë seks me të. Burimet e Gazetës Sinjali kanë bërë me dije se i dyshuari aktin që kreu me viktimën e kishte incizuar dhe pamjet i kishte publikuar në rrjetin social TikTok.

- Advertisement -

Si rezultat i denoncimit, njësitë policore janë vënë në lëvizje që ta arrestojnë të dyshuarin, mirëpo i njëjti nuk është kapur ende dhe sipas familjarëve të tij, ai ndodhet jashtë shtetit.

Me urdhër të prokurorit, rasti është cilësuar ‘Dhunim’, ndërsa veprimet tjera ligjore do merren posa të arrestohet i dyshuari i cili është shpallur në kërkim policor.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -