Të fundit:

Drenicasi s’pranon të ndahet nga e fejuara, e kërcënon atë dhe familjen e saj

Telashet mes çifteve të cilët kanë zgjedhur që jetën...

Fadil Nura pa pikën e mëshirës i nxjerr pensionistet në ‘sokak’ [FOTO]

Pensionistet e komunes së Skenderajt, sot nuk kanë mundur...
- Advertisement -

Edhe kjo bën vaki: Qytetari tenton të mashtroj policin në Skenderaj

- Advertisement -

njësia policore, gjatë kontrollit ka ndaluar një veturë që e drejtonte një person dhe gjatë shqiptimit të një gjobe trafiku, ai ka deklaruar se është person zyrtar, shkruan portali rajoni.org.

Policia në konsultim me prokurorin pas inicimit të rastit dhe verifikimit ka vërtetuae se nuk është person zyrtar.

I njëjti është liruar në procedurë të rregullt./Rajoni.org/

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -