E shtunë, 22 Qershor, 2024

EKSKLUZIVE: Shkarkohet drejtoresha komunale në Skenderaj, nuk pranoj ta “shkelte ligjin”

Burime të portalit rajoni.org brenda zyrës se kryetarit të Skenderajt, bëjnë me dije se drejtoresha e gjeodezizë, kadastrës dhe pronës në Skenderaj, Zoja (Luqja) Gashi, është shkarkuar.

Të njejtat burime kanë thënë se ajo është shkarkuar dje, por qe do të jetë në detyre deri në gjetjen e një drejtori tjetër.

Deri tani nuk dihet arsyejt reale të shkarkimit të saj por mësohet se ajo ka qenë gjithmonë këmbëngulëse në zbatimin e ligjit dhe rregullores së komunës.

Kujtojmë se brenda pak muajsh është drejtoresha e dytë qe shkarkohet nga kjo pozitë./Rajoni.org/

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer