E mërkurë, 17 Korrik, 2024

Erjolën e hedhin në mes të natës në pishinë, i dalin pjesët intime

Momente të bukura dhe gazmore ka pasur mbrëmë në shtëpinë e “Big Brother VIP3”

Momente të bukura dhe gazmore ka patur mbrëmë në shtëpinë e “Big Brother VIP3”. Teksa banorët qëndronin jashtë në oborr, Vëllai i Madh u ka vendosur muzikë dhe ata kanë nisur që të kërcejnë.

Ndërkohë Graciano Tagani, Meriton Mjekiqi dhe Shkëlqim Bega kanë sfiduar shiun dhe kanë shijuar pishinën.

Por në një moment Graciano shkon pranë vajzave dhe merr në krah Françeska Muratin, të cilën e hedh në pishinë. Të njëjtin veprim bën edhe Çimi, i cili zgjodhi Erjola Doçin për t’a hedhur në pishinë.

Edhe pse Erjola bërtiste ‘jo’ që ai mos t’a bënte atë veprim, Çimi e mori dhe e hodhi në pishinë. Ky gjest nuk i ka pëlqyer moderatores së njohur, pasi teksa banori e tërhiqte drejt pishinës, asaj i dolën pjesët intime.

 

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer