E shtunë, 20 Prill, 2024

Fifi e lodhur dhe e zbehtë, çfarë po i ndodh kështu?

Fifi nuk ndalet, ajo ka dëshirë të jetë gjithmonë e përfshirë diku dhe të duket.

Ndonëse nuk ka shumë kohë që është bërë nënë dhe djali i saj ende është i vogël, këngëtarja është aktivizuar me të shpejtë.

Siç dihet, Fifi është përfshirë në një spektakël vallëzimi, ku po e jep maksimumin e saj dhe po lufton me të gjitha forcat, shkruan “Kosovarja”.

E, këngëtarja duket pak e lodhur dhe e dërmuar nga gjithë angazhimi.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer