Të fundit:

Fadil Nura pa pikën e mëshirës i nxjerr pensionistet në ‘sokak’ [FOTO]

Pensionistet e komunes së Skenderajt, sot nuk kanë mundur...

Punësohet në QKMF edhe vellau i drejtoreshës se administratës se përgjithshmë të Drenasit!!

Emrat e punësimeve familjarë si dukët është e gjatë,...
- Advertisement -

Fjalimi plotë emocione i Jakup Krasniqit para Gjykatës Speciale

- Advertisement -

Ish-zëdhënësi i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Jakup Krasniqi sot ka thënë fjalën e tij hyrëse përpara trupit gjykues të Dhomave të Specializuara në Hagë.

Kransiqi në fjalimin e tij ka qenë i emocionuar teksa ka treguar për torturat që kishte përjetuar vetë.

Duart dhe këmbët i kisha gjithmonë të ënjtura nga rrahjet”, ka deklaruar sot ish-kryetari i Kuvendit të Kosovës.

- Advertisement -

Më poshtë e gjeni fjalimin e plotë:

 

 

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -