E premte, 8 Dhjetor, 2023

FOTO | AMF në këtë fshat të Drenasit, jashtë funksionit dhe në gjendje të mjerushme

Kushdo qe do t’i shihte pamjet e dërguara në redaksin e portalit rajoni.org, do të mendontë së këto pamje janë të bëra nga një AMF e mbetur nga lufta dhe jo në AMF’në qe gjendet momentalisht në fshatin Tërdec të Komunës se Drenasit, raporton portali rajoni.org.

Kjo AMF përveç së është jashtëfunksionit është me dere të thyer dhe në gjendje të mjerushme.

Për gjendjen e AMF’së në Tërdec flasin pamjet e mëposhtmë:

 

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer