Të fundit:

Plas sherri mes çiftit në Obiliq, 64-vjeçari e akuzon gruan se “po shkon me kojshi”

Evidentimi ditor i rasteve të reja të dhunës në...

Pamje ekskluzive nga rrahja në mes të kryeshefit të ujësjellësit dhe komshiut të tij, e pësoi edhe gruaja e Krasniqit (VIDEO)

Kryeshefi i Kompanisë Rajonale të Ujësjellësit “Gjakova”, Hasan Krasniqi,...
- Advertisement -

“Gjej rrugëdalje me u qetësu, për mos m’u tranu”, Njihuni me 94-vjeçarin nga Skënderaj, që jeton i vetëm

- Advertisement -

Bislim Sadiku nga Skënderaj është personi më i moshuar në këtë qytet, raporton portali Rajoni.org.

Si një 94-vjeçar, ai ka rrëfyer për mënyrën e jetesës së tij në një ambient vetmie, por edhe për kohën e kaluar dhe përjetimet e tij.

Sadiku ka treguar se si gjen metoda të ndryshme për ta ruajtur qetësinë e trurit si p.sh. luajtja me fyll etj. Për më shumë mund ta ndiqni videon:

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -