Të fundit:

Edukimi medial nevojë e domosdoshme në shkolla

Në kohën kur shoqëria jonë bëhet gjithnjë e më...

E dhimbshme: Humb jetën në QKUK gruaja që u rrëzua aksidentalisht para 1 jave në një lokal

Pas disa ditësh trajtim në Qendrën Klinike Universitare të...

Në QKMF të Drenasit u punësua edhe motra e zyrtarës se kabinetit të Ramiz Lladrovcit!

Si të i punësojmë familjarët? Këtë pyetje si duket...
- Advertisement -

Gjendet pa shenja jete një person në një shtëpi në Graçanicë, Policia nis hetimet

- Advertisement -

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e djeshëm në Graçanicë, ku një person është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij, raporton Gazeta Sinjali.

Burimet e Gazetës Sinjali brenda kanë bërë me dije se fqinji i të ndjerit ka lajmëruar Policinë se viktima nuk është parë që disa ditë dhe i njëjti nuk është përgjigjur në telefonata.

Njësitë policore bashkë me ekipin mjekësor të Emergjencës kanë dalë në vendin e ngjarjes, ku pasi kanë hyrë në shtëpinë e viktimës kanë hasur në trupin e tij të pajetë.

- Advertisement -

Pas ekzaminimeve, mjeku ka konstatuar vdekjen e 62-vjeçarit dhe me vendim të prokurorit trupi i tij është dërguar për obduksion në Institutin e Mjekësisë Ligjore. Ndërkohë rasti është cilësuar ‘Hetim i vdekjes’.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -