E diel, 21 Korrik, 2024

Hiqet nga Youtube videoklipi i Ledrit me Sarën!

Pak muaj më parë rep-artisti i njohur nga Prishtina, Ledri Vula solli një nga projektet më të dashura nga publiku dhe fjala është për videoklipin me Sara Hoxhën “Gjendja”.

Javën e kaluar Prive raportoi nga burimet se çifti është ndarë, ndërsa tani videoklipi nuk ekziston më në Youtube.

Sipas raportimeve, dyshja takohen vetëm për arsye të vajzës së tyre Poem Blu.

Nga ana tjetër disa po e akuzojnë çiftin se po gënjejnë publikun vetëm për pak vëmendje.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer