Të fundit:

Edukimi medial nevojë e domosdoshme në shkolla

Në kohën kur shoqëria jonë bëhet gjithnjë e më...

E dhimbshme: Humb jetën në QKUK gruaja që u rrëzua aksidentalisht para 1 jave në një lokal

Pas disa ditësh trajtim në Qendrën Klinike Universitare të...

Në QKMF të Drenasit u punësua edhe motra e zyrtarës se kabinetit të Ramiz Lladrovcit!

Si të i punësojmë familjarët? Këtë pyetje si duket...
- Advertisement -

Identifikohet personi që u gjet pa shenja jete ,ishte larguar nga shtëpia mbrëmë

- Advertisement -

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në fshatin Vernicë të komunës së Vushtrrisë, ku një person i moshuar është gjetur pa shenja jete te një lum. Identiteti i viktimës fillimisht nuk ishte i ditur, mirëpo pas veprimeve hetimore është arritur që ai të identifikohet, raporton Gazeta Sinjali.

Sinjali mëson se viktima është Jetulla Shala, 84-vjeçar.

Të ndjerin e kanë identifikuar familjarët, sipas të cilëve, viktima ka pasur probleme me harresën dhe i njëjti mbrëmë ishte larguar nga shtëpia e tij në rrugën ‘Hajr Haxhia’ në Mitrovicë.Nuk dihen ende shkaqet e vdekjes së të moshuarit dhe me urdhër të prokurorit, rasti është cilësuar ‘Vdekje e dyshimtë’.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -