Të fundit:

Edukimi medial nevojë e domosdoshme në shkolla

Në kohën kur shoqëria jonë bëhet gjithnjë e më...

E dhimbshme: Humb jetën në QKUK gruaja që u rrëzua aksidentalisht para 1 jave në një lokal

Pas disa ditësh trajtim në Qendrën Klinike Universitare të...

Në QKMF të Drenasit u punësua edhe motra e zyrtarës se kabinetit të Ramiz Lladrovcit!

Si të i punësojmë familjarët? Këtë pyetje si duket...
- Advertisement -

“Ishte duke luajtur futboll”– Dalin detaje të reja për vdekjen e mjekut që la pas gruan me dy fëmijë

- Advertisement -

Gjilani është tronditur nga vdekja e hershme e mjekut 34 vjeçar, Rasim Sefiu.

Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se Sefiu humbi ndjenjat në fushë gjersa po luante futboll me kolegë të tij, dhe nuk arriti të mbijetoj sulmin e pësuar.

Dita e djeshme nuk ishte e lehtë emocionalisht për doktorin nga Gjilani ngase kujtonte pikërisht dje 3 vjetorin e vdekjes së babait të tij, ish-doktorit Rexhep Sefiu.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -