E enjte, 30 Maj, 2024

Ja si duket Ueda me barkun e rrumbullakosur

Ueda dhe Arlindi, çifti fitues i edicionit të parë të Love Island, duket se po e shijojnë në maksimum eksperiencën dhe bekimin e tu bërit prindër për herë të parë.

Që kur ata bënë publik lajmin se Ueda ishte shtatzënë, publiku u bë edhe më kurioz për jetën e tyre pas formatit të dashurisë.

Së fundmi Ueda ka ndarë disa foto nga pushimet e saj në Egjipt me Arlindin duke na treguar se sa shumë është rritur bebushi në barkun e saj.

Ajo duket shumë e ëmbël dhe ne tani mezi po presim të dimë edhe më shumë për ta.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer