Të fundit:

Drenicasi s’pranon të ndahet nga e fejuara, e kërcënon atë dhe familjen e saj

Telashet mes çifteve të cilët kanë zgjedhur që jetën...

Fadil Nura pa pikën e mëshirës i nxjerr pensionistet në ‘sokak’ [FOTO]

Pensionistet e komunes së Skenderajt, sot nuk kanë mundur...
- Advertisement -

Jurgena publikon bisedën – çfarë deshi Kiara nga Instagrami i Luizit?

- Advertisement -

Pak më parë eshte postuar lajmi me bisedat që vetë Jurgena postoi midis saj dhe Kiarës. Aty vajzat flisnin miqësisht por pas asaj kafeje të pirë,gjakrat janë nxehur.

Jurgena shkruan në Instastory:

“Mbasi ju tregova atë bisedë,jemi takuar prap me Kiarën edhe kemi pasur një debat! Atë Instagram të madhin të Luizit ka dashur Kiara ta përdorte për interesat e beta. Donte të fliste me produksionin për t’ja dhënë Kiarës edhe ta mbyllte përfundimisht. Arsyeja ishte:”Po hë se do i hapim një tjetër dhe do shkojë prap 600k,ja unë e kalova Luizin me follow” Kjo smë pëlqeu fare. Ndërkohë unë me familjen e Luizit po bëjmë çmos ta marrim sërisht”

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -