E mërkurë, 17 Prill, 2024

Kanos gruan dhe demolon shtëpinë, arrestohet një person në Drenas

Një grua në komunen e Drenasit dje rreth orës 20:40 ka raportuar se pas një mosmarrëveshje në familje, bashkëshorti i saj i dyshuari mashkull kosovar ka thyer- demoluar gjëra shtëpiake si dhe e ka kanosur verbalisht viktimën, shkruan portali rajoni.org.

Policia njofton së palet janë intervistuar dhe me vendim të prokurorit, i dyshuari është arrestuar dhe dërguar në mbajtje./Rajoni.org/

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer