E hënë, 20 Maj, 2024

Kërcënohet një burre në Skenderaj, policia identifikon të dyshuarin

Policia përmes raportit 24 orësh raporton për një ngjarje e cila ka ndodhur dje në fshatin Polac të Komunës se Skenderajt – ku një burrë ka njoftuar policin se është kërcënuar nga një person, shkruan portali rajoni.org.

Policia kq identifikuar të dyshuarin dhe i njejti është kontaktuar përmes telefonit dhe mbetet të intervistohet në ditët në vijim.

Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt./Rajoni.org/

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer