Të fundit:

Edukimi medial nevojë e domosdoshme në shkolla

Në kohën kur shoqëria jonë bëhet gjithnjë e më...

E dhimbshme: Humb jetën në QKUK gruaja që u rrëzua aksidentalisht para 1 jave në një lokal

Pas disa ditësh trajtim në Qendrën Klinike Universitare të...

Në QKMF të Drenasit u punësua edhe motra e zyrtarës se kabinetit të Ramiz Lladrovcit!

Si të i punësojmë familjarët? Këtë pyetje si duket...
- Advertisement -

Kërcënohet një burre në Skenderaj, policia identifikon të dyshuarin

- Advertisement -

Policia përmes raportit 24 orësh raporton për një ngjarje e cila ka ndodhur dje në fshatin Polac të Komunës se Skenderajt – ku një burrë ka njoftuar policin se është kërcënuar nga një person, shkruan portali rajoni.org.

Policia kq identifikuar të dyshuarin dhe i njejti është kontaktuar përmes telefonit dhe mbetet të intervistohet në ditët në vijim.

Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt./Rajoni.org/

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -