E enjte, 25 Korrik, 2024

Kjo është femra më seksi shqiptare sipas Bucit

Buci ka zbuluar cila nga femrat e estradës i pëlqen më së shumti.

Sipas tij, moderatorja dhe këngëtarja Luana Vjollca, është femra më seksi shqiptare.

Ndiqni videon e mëposhtme për më shumë.

  https://youtu.be/cUQSeM8TEiM

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer