Të fundit:

Drenicasi s’pranon të ndahet nga e fejuara, e kërcënon atë dhe familjen e saj

Telashet mes çifteve të cilët kanë zgjedhur që jetën...

Fadil Nura pa pikën e mëshirës i nxjerr pensionistet në ‘sokak’ [FOTO]

Pensionistet e komunes së Skenderajt, sot nuk kanë mundur...
- Advertisement -

Kjo është gjendja shëndetësore e të riut nga Qirezi i Skenderajt, që u plagos nga dorasi i mitur

- Advertisement -

Portali rajoni.org, raportoj para pak çastësh se personi i mitur qe ishte plagosur në fshatin Qirez i komunës se Skenderajt, është A. Xhemaili 17-vjeç, shkruan portali rajoni.org.

Burimet e portali rajoni brenda fshatit Qirez kanë thënë se ai është në kujdesin e mjekëve dhe momentalisht është jashtë rrezikut për jetën.

Kujtojme qe ngjarja kishte ndodhur dje në mesnate./Rajoni.org/

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -