Të fundit:

Edukimi medial nevojë e domosdoshme në shkolla

Në kohën kur shoqëria jonë bëhet gjithnjë e më...

E dhimbshme: Humb jetën në QKUK gruaja që u rrëzua aksidentalisht para 1 jave në një lokal

Pas disa ditësh trajtim në Qendrën Klinike Universitare të...

Në QKMF të Drenasit u punësua edhe motra e zyrtarës se kabinetit të Ramiz Lladrovcit!

Si të i punësojmë familjarët? Këtë pyetje si duket...
- Advertisement -

Kryetari i komunës e filloi javën me Bismilah 

- Advertisement -

Bismilahin për këtë javë kryetari i komunës së Skënderajt, Fadil Nura e ka nisur me vizitën në lagjen “Xani” te Polaci, përkatësisht tek ish-imami i Bashkësisë Islame në Skënderaj dhe atdhetari e kontributdhënësi  i UÇK-ës, Mulla Jetullah Xani.

Nura u nda i nderuar nga mikpritja në odën që gjithmonë ka qenë derëhapur e Mulla Jetullah Xanit, shkruan portali rajoni.org.

Imam ky, i respektuar, atdhetar i shquar, kontributdhënës në luftën tonë çlirimtare, njeri i dashur e burrë i fjalës, që gjithmonë është në shërbim të atdheut e të qytetarëve.

- Advertisement -

Postimi i plotë i Fadil Nurës:

“Javë të mbarë! 🙂

I nderuar nga mikpritja në odën që gjithmonë ka qenë derëhapur e Mulla Jetullah Xanit, imam i respektuar, atdhetar i shquar, kontribuues në luftën tonë çlirimtare, njeri i dashur e burrë i fjalës që gjithmonë është në shërbim të atdheut e qytetarëve.

#njerëztërespektueshëm 🤝”

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -