Të fundit:

Edukimi medial nevojë e domosdoshme në shkolla

Në kohën kur shoqëria jonë bëhet gjithnjë e më...

E dhimbshme: Humb jetën në QKUK gruaja që u rrëzua aksidentalisht para 1 jave në një lokal

Pas disa ditësh trajtim në Qendrën Klinike Universitare të...

Në QKMF të Drenasit u punësua edhe motra e zyrtarës se kabinetit të Ramiz Lladrovcit!

Si të i punësojmë familjarët? Këtë pyetje si duket...
- Advertisement -

“Kur mu ka vra baba edhe vllau…” – Për çka kanë qajtë qytetarët e Skenderajt? / VIDEO

- Advertisement -

Në pyetjet e realizuara nga portali Republika Online për qytetarët e Skenderajt ishte se “Çka iu ka bërë të qani ndonjëherë në jetë?”, e një i ri qytetar u përgjigj se kur iu ka vra babai dhe vëllau i tij gjatë luftës në Kosovë.

Për më shumë ndiqni storjen e realizuar

 

- Advertisement -

 

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -