Të fundit:

Plas sherri mes çiftit në Obiliq, 64-vjeçari e akuzon gruan se “po shkon me kojshi”

Evidentimi ditor i rasteve të reja të dhunës në...

Pamje ekskluzive nga rrahja në mes të kryeshefit të ujësjellësit dhe komshiut të tij, e pësoi edhe gruaja e Krasniqit (VIDEO)

Kryeshefi i Kompanisë Rajonale të Ujësjellësit “Gjakova”, Hasan Krasniqi,...
- Advertisement -

Ky është 15-vjeçari që vdiq pasi u rrëzua nga ndërtesa

- Advertisement -

Sot, rreth orës 13:00, është raportuar se në rrugën “Luan Haradinaj”, në Mitrovicë, nga një ndërtesë ka rënë viktima rreth 15 vjeçar, ku si pasojë e lëndimeve viktima B.S., ka humbur jetën.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për Mitrovicën Jugore, Avni Zahiti.

“Hetuesit policor me autorizim të prokurorit kanë nisur hetimet për zbardhjen e rrethanave të rastit.”, ka thënë ai.

- Advertisement -

Me urdhër prokurorit trupi i pa jetë dërgohet në IML për obduksion.

Mediet mësojnë ekskluzivisht nga të afërmit e të ndjerit se 15-vjeçari që vdiq është Bleon Smakolli.

 

 

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -