E mërkurë, 17 Prill, 2024

Ky është 21 vjeçari që mbeti i vdekur në aksidentin e tmerrshem qe ndodhi para pak orësh

Katër persona kanë vdekur në një aksident të rëndë që ka ndodhur mes tri veturave para rreth një ore në rrugën Ferizaj-Shtime

Lajmin e ka konfirmuar Policia Rajonale në Ferizaj dhe kanë njoftuar se vdekjen e viktimave e ka konfirmuar ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes.

Në mesin e viktimave është edhe Arlind Isufaj, 21-vjeçar.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer