E hënë, 2 Tetor, 2023

Asamblisti i PDK’së në Skenderaj merrë lajmin e hidhur, i vdes i afërmi

Asamblistit të PDK’së në Skenderaj, Mentor Mehmeti, ka marrur lajmin e hidhur për vdekjen e të afërmit të tij, Avni Imeri, transmeton rajoni.org.

I ndjeri në kohën kur vendi kishte nevojë për mbrotje dhe çlirim, ai bashkë me shumë bashkëluftëtarë veshen uniformën e UÇK-sëz

Lajmin për vdekjen e tij e kanë dhënë vetë Mentori nëpërmjetë rrjetit social “facebook”.

Njoftimi plotë:

Të dashur familjarë e miq, ju njoftoj së sot ndërroi jetë kusheriri, Avni Semir Imeri, Avniu ishte atdhetar, ushtar i orëve të para të UÇK-së dhe i dashur për të gjithë.
Qofsh i Xhenetit, Avni Huna, siç të njohin të gjithë!

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer