Të fundit:

Plas sherri mes çiftit në Obiliq, 64-vjeçari e akuzon gruan se “po shkon me kojshi”

Evidentimi ditor i rasteve të reja të dhunës në...

Pamje ekskluzive nga rrahja në mes të kryeshefit të ujësjellësit dhe komshiut të tij, e pësoi edhe gruaja e Krasniqit (VIDEO)

Kryeshefi i Kompanisë Rajonale të Ujësjellësit “Gjakova”, Hasan Krasniqi,...
- Advertisement -

Lajm i hidhur për familjen e Sandokanit: u vdes familjarja

- Advertisement -

Lajm i hidhur ka përfshirë familjen Rexha të dëshmorit, Abedin Rexhës- Sandokanit nga Vojniku i Skënderajt shkruan portali rajoni.org.

Ka vdekur kunata e Sandokanit, Zyhra Rexha.

Lajmin për vdekjen e saj e ka dhënë gruaja e Sandokanit, Sanije Rexha nëpërmjet rrjetit social facebook.

- Advertisement -

Lajmi i plotë:

“Kunata ime, Zyhra Rexha, pusho ne paqe !”

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -