E mërkurë, 17 Prill, 2024

Lajm i hidhur për humanistin, Halil Kastrati, i vdes motra në moshën 47 vjeçare

Humanisti i njohur shqiptar, Halil Kastrati, ka marrë lajmin e hidhur për vdekjen e motrës së tij.

Në moshën 47 vjeçare ka ndërruar jetë motra e vogël e hoxhës, Nashide Mustafa.

Lajmin për vdekjen e saj e ka bërë të ditur vetë humanisti Kastrati përmes një postimi në llogarinë e tij në rrjtet sociale.

Postimi i plotë:

Motra ime, loqka ime😢😢😢

“Te Zotit jemi edhe te Ai do te kthehemi”

Te dashur familjar, miq e dashamire

Sot ne moshen 47 vjeçare ndrroje jete motra ime e vogel Nashide Kastrati Mustafa

Vorrimi do te behet neser me namaz te Xhumase ne fshatin Gur i Kuq ne komunen e Rahovecit

O Zot meshiroje dhe shperbleje me xhennet 🤲

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer