E shtunë, 22 Qershor, 2024

Lajm i hidhur për këtë fshat të Drenicës: u vdes bashkëvendësja

Këto ditë ishin të hidhura për familjen Rrecaj e familjen Sejdiu në Drenas, shkruan portali Rajoni.org.
Ka ndërruar jetë familjarja e tyre Mehreme (Sejdiu) Rrecaj.

Njoftimin e kanë dhënë vetë familja në rrjetet sociale, ku kanë lajmëruar se e pamja bëhet në fshatin Likoshan.

NJOFTIM

Njoftojmë vendas, miq e dashamirë se Familja Sejdiu nga Likoshani, hap të PAME për motrën MEHREME SEJDIU-RRECAJ
U prehtë në paqë shpirti i saj i bardhë.
E PAMJA do të mbahet 2 DITË më datën 25 dhe 26.02.2023 (e shtune dhe e diel) në LIKOSHAN.
Paraprakishte falenderues Familja SEJDIU

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer