E hënë, 27 Maj, 2024

Lajm i hidhur për këtë fshat të Skënderajt: u vdes bashkëvendasi

Ka ndërruar jetë Zymer Sadri Qarkaj nga fshati Rakinicë i komunës së Skënderajt.

Lajmin e kanë bërë të ditur familjarët në rrjetet sociale.

Varrimi i të ndjerit do të bëhet nesër në orën 13:00 në fshatin e tij të lindjes.
Njoftimi i plotë mortor nga familja:

Njoftim mortor

Të Allah-ut jemi dhe tek Ai do të kthehemi!
Me dhimbje të thellë njoftojmë të gjithë familjarët, miqtë dhe dashamirët që sot me datë 05.02.2023 në moshën 71vjeçare, ka ndërruar jetë babai ynë i dashur,
ZYMER (SADRI) QARKAJ

Varrimi i të ndjerit do bëhet nesër, me datë 06.02.2023në ora 13:00 në varrezat e fshatit Rakinicë – Komuna e Skenderajit.

Të pikëlluar, familja Qarkaj nga Rakinica

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer