E hënë, 20 Maj, 2024

Lajm i rëndë për familjen Begu: Brenda javës vdesin dy vëllezërit

Gjatë javës që shkoi ka vdekur gazetari i njohur sportiv nga Mitrovica, Musa Begu.

Por familja Begu mori edhe një lajm të hidhur, pasi edhe vëllai tjetër, Isa Begu ka ndërruar jetë, shkruan Jepi zë.

Dhimbja për familjen bëhet më e madhe, pasi pa kaluar java vdiq edhe anëtari tjetër i familjes Begu.

Lajmin për vdekjen e Isa Begut e kanë dhënë familjarët përmes një postimi, shkruan Jepi zë.

Postimi plotë:

Te Allahut jemi dhe te ai do te kthehemi,njoftojm Familien,miqt,shok dashmir se ka ndrru jet Mixha jon Isa (Shaban) Begu , varrimi i te ndjerit do te behet me Daten 08.04.2023 me drekë në varrezat e Shipolit.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer