E mërkurë, 24 Korrik, 2024

LAJMI I FUNDIT: Digjet ky banor i Big Brother, niset për spital

Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur pak kohë para nisjes së spektaklit Prime, derisa konkurrenti i Big Brother VIP Kosova, Lorik Shaqiri, i njohur si Blasta është djegur në “vend të keq”.

Rasti ka ndodhur derisa Artani ishte duke hekurosur një maicë që po ia mbante Blasta dhe në një moment hekuri e ka liruar avullin e nxehtë, i cili menjëherë i ka reaguar këtij të fundit, duke ia djegur pjesën që shihet në video.

 

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer