Të fundit:

Edukimi medial nevojë e domosdoshme në shkolla

Në kohën kur shoqëria jonë bëhet gjithnjë e më...

E dhimbshme: Humb jetën në QKUK gruaja që u rrëzua aksidentalisht para 1 jave në një lokal

Pas disa ditësh trajtim në Qendrën Klinike Universitare të...

Në QKMF të Drenasit u punësua edhe motra e zyrtarës se kabinetit të Ramiz Lladrovcit!

Si të i punësojmë familjarët? Këtë pyetje si duket...
- Advertisement -

LAJMI I FUNDIT: Lladrovci emëron drejtorët e rinjë komunal

- Advertisement -

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, sot ka bërë emërimin e drejtorëve të ri në drejtoritë komunale. Nexhmedin Gruda është emëruar drejtor në Drejtorinë e Shërbimeve Publike dhe Emergjencë, kurse drejtoresha e deritanishme pranë kësaj drejtorie, Lumnije Krapi, kalon në postin e drejtoreshës së Drejtorisë së Shëndetësisë dhe Mirëqenies Sociale.

Kryetari Lladrovci të të emëruarve u ka uruar punë të mbarë në udhëheqjen e drejtorive përkatëse.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -