E mërkurë, 17 Prill, 2024

Lajmi i hidhur për këtë fshat të Skenderajt, u vdes bashkëvendasi

Ka ndërruar jetë, Fatmir Aliu nga fshati Izbicë e Komunës së Skenderajt, shkruan portali rajoni.org.

Lajmin për vdekjen e Fatmirit e kanë dhënë familjarët e tij përmes rrjetit social “facebook”.

“Njoftim! Familjar, Miq dhe Dashamir
Ju njoftojm se sot ne ora 16:00 behet vorrimi i Babes ( Fatmir Sadik Aliu )ne varrezat e Fshatit Izbice”, thuhet në njoftimin e tyre!

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer