Të fundit:

Plas sherri mes çiftit në Obiliq, 64-vjeçari e akuzon gruan se “po shkon me kojshi”

Evidentimi ditor i rasteve të reja të dhunës në...

Pamje ekskluzive nga rrahja në mes të kryeshefit të ujësjellësit dhe komshiut të tij, e pësoi edhe gruaja e Krasniqit (VIDEO)

Kryeshefi i Kompanisë Rajonale të Ujësjellësit “Gjakova”, Hasan Krasniqi,...
- Advertisement -

Lajmi i hidhur për Skenderajin, vdes ish ushtari i UÇK’së

- Advertisement -

Sot, ka ndërruar jetë, Hazir Bajra nga fshati Ternovë i Komunës së Skenderajt, shkruan portali rajoni.org.

Lajmin për vdekjen e Muratit e kanë dhënë, Agron Kajtazi, përmes rrjetit social “facebook”.

Haziri ishtë ish ushtar i UÇK’së i cili kishtë marrë pjesë në operacionin “Shigjeta” në Pashtrik.

- Advertisement -

Njoftimi i plotë;

Na paska lënë në këtë botë të rrejshme, kushëriri Hazir Bajra.
Luftëtari i operacionit “Shigjeta” në Pashtrik.
E la jetën e mirë, për çlirimin e Atedheut.
Shpirti ytë bëftë dritë.
Ngushëllime familjes dhe gjithë bashkëluftëtarëve.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -