Të fundit:

Edukimi medial nevojë e domosdoshme në shkolla

Në kohën kur shoqëria jonë bëhet gjithnjë e më...

E dhimbshme: Humb jetën në QKUK gruaja që u rrëzua aksidentalisht para 1 jave në një lokal

Pas disa ditësh trajtim në Qendrën Klinike Universitare të...

Në QKMF të Drenasit u punësua edhe motra e zyrtarës se kabinetit të Ramiz Lladrovcit!

Si të i punësojmë familjarët? Këtë pyetje si duket...
- Advertisement -

Lajmi i hidhur: Vdes veterani i UÇK’së nga Skenderaji!

- Advertisement -

Ka ndërruar jetë veterani i UÇK-së nga fshati Kllodernicë e komunës se Skenderajt, Adem Hoxha, transmeton portali tajoni.org.

Ademi ishte njeri puntor dhe atdhetar, i dashur dhe i afërt me të gjithë.

Lajmin për vdekjen e Ademit e ka dhënë familjarët e tij nëpërmjetë rrjetit social “facebook”.

- Advertisement -

Varrimi i të ndjerit do bëhet sot në fshatin Kllodernicë prej ores 14:00.

Postimi i plotë

Njoftojm miqt shoket dhe dashamiret se ka ndrruar jet Migja jon Adem S. Hoxha se vorrimi i te ndjerit behet ne fshatin Kllodernice ne varrezat e lagjes Hoxha me daten 02.01.2023 e Hene
ne ora 14:00

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -