Të fundit:

Policia kërkon ndihmën e qytetarëve për arrestimin e personit në foto, ja për çka dyshohet

Drejtoria rajonale e Policisë në Gjilan ka kërkuar ndihmë...

Hajnat vjedhin veturën në hotel “Kosova”, ofrohet shpërblim për gjetjen e të dyshuarve (VIDEO)

Përpos shtëpive private, banesave, bizneseve e institucioneve të ndryshme...
- Advertisement -

Leonora Jakupi sonte në “Big Brother VIP Kosova”

- Advertisement -

Leonora Jakupi sonte në “Big Brother VIP Kosova”. Këtë e ka konfirmuar moderatorja Liberta Spahiu.

Përmes një imazhi të publikuar në storien e saj në Instagram ka shkruar dhe një mbishkrim, shkruan Kosovarja.

“Llenkiana sonte në BBVK”, shkruan Liberta.

- Advertisement -

Theksojmë se ende nuk dihet arsyeja e saktë e hyrjes së saj në shtëpinë më të famshme në Kosovë.

Megjithatë, mund të aludojmë se do të hyjë për të kënduar, gjë të cilën e kanë bërë edhe disa këngëtarë tjerë, si Teuta Selimi, Ganja, Mozzik.

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -