Të fundit:

Plas sherri mes çiftit në Obiliq, 64-vjeçari e akuzon gruan se “po shkon me kojshi”

Evidentimi ditor i rasteve të reja të dhunës në...

Pamje ekskluzive nga rrahja në mes të kryeshefit të ujësjellësit dhe komshiut të tij, e pësoi edhe gruaja e Krasniqit (VIDEO)

Kryeshefi i Kompanisë Rajonale të Ujësjellësit “Gjakova”, Hasan Krasniqi,...
- Advertisement -

LISTA: Këta janë 110 studentet përfitues të bursave në Skenderaj

- Advertisement -

Komuna e Skenderaj për vitin akademik 2022/23 ka ndarë 110 bursa për studentë nga komuna e Skenderajt, të cilët i kanë plotësuar kriteret e përcaktuara, sipas konkursit të hapur publik, shkruan rajoni.org.

Përfituesit janë përcaktuar në bazë të vlerësimit të kërkesave (aplikacioneve) nga ana e komisionit për shqyrtim dhe vlerësim.

- Advertisement -

Listën e përfituesve:

- Advertisement -

Të fundit

- Advertisement -

Lajme të lidhura

- Advertisement -