E enjte, 30 Maj, 2024

Mc Kresha me bashkëshorten me një stil unik shkojnë në supermarket

Mc Kresha dhe bashkëshortja e tij janë një nga çiftet që nuk diskutohen edhe shumë në mediat rozë.

Por, së fundmi të dy morën gjithë vëmendjen.

Siç shihet nga postimi që ndanë me ndjekësit ata ishin në supermarket për të marrë produkte ushqimore, por ajo që ra në sy është veshja e tyre.

Një stil unik me shumë ngjyra, e bën çiftin të duken shumë trendi me kohën, shkruan “Kosovarja”

A do të shkonit edhe ju në supermaket me këtë veshje?

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer