E diel, 24 Shtator, 2023

Me gishtin e mesit Ronela bën gjeste në mes të skenës

Ronela Hajati njihet si një nga këngëtaret pa komplekse në daljet e saj publike.

Së fundmi teksa ishte duke interpretuar në skenë këngën e saj në bashkëpunim me reperin Matolale, ajo ka shpërthyer teksa këndon një pjesë të tekstit: “Jam bërë gips për ty ja q***** ropt”.

Kujtojmë që Ronela Hajati është përfolur shumë kohët e fundit për interpretimet e saj në skenë, teksa është hasur në shumë kritika nga fansat dhe jo vetëm.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer