E enjte, 30 Maj, 2024

Me një vlerë prej 14 milion eurosh, pamje nga banesa luksoze Kylie Jenner

Kylie Jenner, 26 vjeç, po punon në pallatin e saj në Hidden Hills për tre vitet e fundit.

Fotografitë e reja ajrore të tokës tregojnë se kështjella prej 15 milionë dollarësh (14 milionë euro) është pothuajse e përfunduar. Ndërsa toka ishte më parë një katror me dhe, peizazhistët kanë punuar shumë për të e bërë atë të gjelbër, shkruan The Sun.

Pragut të pronës i janë shtuar pemë bujare për privatësi, të cilat do të parandalojnë që ndonjë i huaj të shohë zonën e madhe të jashtme që ndërtohet. Gjithashtu ka zona të mëdha me bar dhe zona të tjera që duket se janë në proces të zhvillimit të gjelbërimit.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer