E premte, 8 Dhjetor, 2023

Megi bie me kokë në “tok”në mes të studios

Megi Pojani morri zemrat e publikut së fundmi me prezantimin e emisonit “Përputhen”.

Por, Megi nuk mund të largohet nga stili i saj i “lazdruar”, që iu pëlqen të gjithëve.

Në disa fotografi që ndau nga xhirimet e emisionit, shihet një fotografi Megi e ulur në karrige ku koka i prek në tokë dhe këmbët lartë.

Kjo është Megi që njohim, që nuk kursehet nga vetja për të ofruar shou, shkruan “Kosovarja”.

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer