E shtunë, 22 Qershor, 2024

Melinda do të sjellë një projekt shumë të veçantë

Këngëtarja Melinda Ademi ka postuar një set fotografish në rrjetet sociale derisa ka paralajmëruar një këngë të re

Melinda Ademi pritet që të lansojë një këngë të re.

Reperja dhe këngëtarja kosovare ka shkruar në Instagram se nesër do ta lansojë këngën e saj më të re me titull “Mere”.

“Nesër, ora 19:00 del kënga e re “Mere” në YouTube dhe në të gjitha platformat e tjera digjitale. Osht një projekt shumë i veçantë për mua dhe shpresoj që ka me ju pëlqy edhe juve. Ju dua!”, ka shkruar Melinda në instagramin e saj.

Kujtojmë se para kësaj kënge, Melinda pati një paraqitje shumë interesante në emisionin “Me Meriton Mjekiqin”, ku bëri tre “Freestyle” dhe pati një paraqitje interesante. Ka reportuar Gazeta Express

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer