E premte, 8 Dhjetor, 2023

Monika kapet me Metin, ia ngrit zërin “Mos ma përmend vajzën po të them”

“Mos ma përmend vajzën po të them”, banorja e BBVK, Monika Salihu i ka kërkuar Meti Alshiqit që të mos ia përmend më vajzën brenda shtëpisë.

Meti e ka kritikuar Monikën se si është sjell ndaj Edonës pasi ajo ia fshiu mesazhin e vajzës që e pati të vendosur në dhomën  e ndejës.

Ai i tha asaj se ia ka ngritur zërin e Edonës dhe u tregua e ashpër me të.

“Mos ma përmend vajzën po të them”, i ka thënë Monika.

 

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer