E martë, 25 Qershor, 2024

Ndërron jetë profesori i njohur kosovar

Gjatë ditës së sotme ka ndërruar jetë profesori i njohur kosovar, Dr.Vesel Latifi.

I ndjeri shërbeu për një kohë të gjatë si profesor në fakultetin juridik të Universitetit të Prishtinës, si dhe ishte themelues i lëndës së kriminalistikës në Kosovë.

Ndërsa, lajmi është bëre i ditur nga familja e tij.

Varrimi i të ndjerit bëhet me datën 24.02.2023ne varrezat e Prishtinës, në orën 12:00 (me drekë)

Të fundit

Shija e redaktorit

- Advertisement -
 
//BODY PART STICKY - Implement into the footer